Aramak istediğiniz kelimeyi yazınız..
Ara ..

Geleceğin tedavileri

3 Kasım 2016

Herkes daha sağlıklı olmak istiyor. Bunun için de çevresinden gördüğü veya duyduğu, başkalarının da yaptığı davranış modellerini tekrarlıyor. Oysa Einstein’in dediği gibi “Hep aynı şeyleri yaparak farklı sonuç beklemek çılgınlığına” düşmemek gerekir.

Yıllardır aynı şeyi yapıyoruz. Bizden önce hastalanan kişilerin yaptıklarını görüyoruz. Sonuç istediğiniz sonuç ise yapmanızda sakınca yok. Eğer sonuca razı iseniz zaten yapacak bir şey yoktur. Fakat sonuca razı değilseniz, yapılanlar sizi tatmin etmiyorsa ve gerçek çözüm peşindeyseniz, yapılacak pek çok şey olduğunu bilmenizde fayda var.

Geçmişin bilgeliği ve bakış açısını teknolojik gelişim ile beraber uygulayabilirsek arzu ettiğimiz sonuca ulaşabiliriz. Bilinen cehenneme razı olmak yerine başka alternatifleri değerlendirmenin daha akıllıca olduğunu düşünenlerdenseniz; kazanma olasılığınız artıyor demektir. Zira eski yöntemlerin ne sonuç vereceği ortada…

Aslında pek çoğu yıllardır uygulanan ve sonuçları ispat edilmiş yöntemlere ilaveten, özellikle quantum fiziğinin ön plana geçmesi ve biorezonansın anlaşılması ile tedaviyi destekleyen farklı yöntemler de devreye girmiştir.

Ozonterapi major

Ozonterapi minor

Ozon sauna

Ozon rektal ve diğer ozon uygulamaları

Elektromanyetik alan tedavisi

Andulasyon terapi

Detoks

Cellcom

Radionik

Çakra tedavi

Alpa-sync

İnfrared tedavi

Globulie yapımı

Telomeraz tedavisi