Aramak istediğiniz kelimeyi yazınız..
Ara ..

Globulie yapımı

3 Kasım 2016

Hastalıklarınıza karşı tedavide çok etkin bir ajan olan globulieyi duydunuz mu?.

Bu sitenin en büyük özelliği, size bir çok kişinin olduğunu bilmediği ve o yüzden de olmadığını sandığı yeni bilgileri göstermek…

Biokimya boyutundan çıkıp biofizik ve quantum fiziği boyutuna geçmek gerekir. Madde sandığımız atomun hareketinden doğan frekansların olmadığı bir ortamda hayatın olmayacağını bilin.

En basit ifade ile siz havuç yediğiniz zaman neden vücudunuzda havuç gözükmüyor? Hiç merak etmediniz mi? “Kimse düşünmüyor, ben neden düşüneyim?” mi diyorsunuz. Bugüne kadar gerçekleri hiç düşünmeden yaşadık. İsteyenler bundan sonra da böyle yaşayacak.

Sizi esas iyileştirecek olan frekanslardır. Maddenin gerçek hali enerjidir ve her şey önce enerji ortamında olur. Sonra biz onu maddde ortamında anlarız. Bu noktada çok enteresan bir durum ortaya çıkıyor. “Maddedeki sorunları da frekanslar ile düzeltebiliriz” gerçeği, bize bir olanak sunuyor. Madem hastalıkların iyileşmesi için madde olarak aldığımız maddeler vücutta frekans halinde etki ediyor. Hastalıkların iyileşmesi için gerekli ilaçları frekans olarak verdiğimizde vücutta çevirme yapmadan direkt etki şansı yakalanıyor.

Fransadan getirttiğimiz globulie frekansları çok kuvvetli bir şekilde tutan bir maddedir. Biorezonans ile tespit edilen veya diğer yöntemlar ile saptanan eksikliklerin frekansları globulieye yüklenir. Sizin bunları günde kaç defa almanız gerektiği bulunduktan sonra üretilen globulie kullanılarak alerji olmadan, kimyasal madde olmadan tedavi olanağını elde ediyorsunuz. Çok pahalı veya bulunamayan maddelerin frekansları yüklenerek destek olarak kullanabilirsiniz.